Новини Кіровограда
KirInfo.at.ua

Каталог статей
Меню сайту



Статтей на сайті
Соціальна інформація [1499]

GISMETEO: Погода по г.Кировоград

Пошук


Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…

Чи вважаєте Ви доцільним припинення повноважень президента та верховної ради VI скликання?
Всего ответов: 110



Кировоград: новости и сайты


Вітаємо Вас!, Гость · RSS 07.05.2024, 10:40

Головна » Статті » Соціальна інформація

Надання житлової субсидії



Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації інформує:

За призначення житлової субсидії до місцевих управлінь праці та соціального захисту населення станом на 18 жовтня 2010 року подано більше 37 тис. заяв для розгляду питання призначення житлової субсидії за спрощеним порядком, що становить майже 8,6 % від кількості сімей, що мешкають на території області. За спрощеним порядком пенсіонери поштою отримали листівку з бланком заяви та декларації про доходи та зразки їх заповнення, які після заповнення необхідно направити до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації. В листівках для цього вкладено конверт. 
Такими листами подано документи на житлову субсидію від 23,5 тис. пенсіонерів.
Найбільша кількість звернень громадян на субсидію, у тому числі від пенсіонерів, як і в минулі роки, очікується протягом жовтня – листопада 2010 року. 
Для призначення житлової субсидії у найкоротші строки та уникнення подання документів з невірно оформленими заявами та деклараціями про доходи і майновий стан надаємо роз’яснення по їх заповненню 

Як правильно заповнити заяву на призначення житлової субсидії

1. Заява та декларація заповнюється власником (співвласником) чи наймачем житла, на яку відкрито особовий рахунок по сплаті житлово-комунальних послуг, та подаються в одному екземплярі від усіх, хто зареєстрований в житловому приміщенні.
В заяві вказуються прізвище, ім’я та по батькові, адреса реєстрації, контактний телефон. 
2. У розділі "Користуюсь пільгами з оплати житлово-комунальних послуг” дані заносяться в залежності від того, чи користується Ви або члени Вашої сім`ї пільгами по сплаті за житлово-комунальні послуги:
– якщо пільгою не користуєтесь – вказати "пільгами не користуюся”;
– якщо користуєтесь – вказати "пільгами користуюся” та зазначити категорію (наприклад: "учасник бойових дій”, "член сім`ї загиблого”, "дитина війни” та ін.).
3. Увага! Дані паспорта заповнюються на підставі паспорта особи, яка подає заяву та на яку відкрито особовий рахунок по сплаті житлово-комунальних послуг.
Ідентифікаційний номер зазначається відповідно до довідки, виданої державною податковою інспекцією про присвоєння ідентифікаційного номеру. 
4. У розділі "Прошу призначити”, в залежності від виду субсидії, навпроти колонки "субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг” або навпроти колонки "субсидію на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та оплату житлово-комунальних послуг”, в залежності від того, чи особа звертається за призначенням субсидії вперше, чи повторно, відповідно в стовпчику "уперше” або у стовпчику "повторно” необхідно поставити позначку "+”.
Звертаємо увагу на те, якщо в даний час Ви користуєтеся субсидією і термін її призначення не закінчився, подавати заяву та декларацію про доходи не потрібно, субсидія за новими умовами перерахована автоматично, без Вашого звернення.
5. Номер розрахункового рахунку на газопостачання, холодне та гаряче водопостачання, опалення, електроенергію заповнюються із розрахункових книжок або квитанцій на оплату. Також зазначаються назви організацій, що надають житлово-комунальні послуги, та їх адреси (якщо Вам відомі).
6. У кінці заяви ставиться дата її заповнення (наприклад: 20.09.2010).
Справжність та відповідність даних, зазначених в заяві, підтверджуються підписом особи, яка її подає.




Як правильно заповнити декларацію про доходи та
майновий стан осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії


Розділ І. Загальні відомості

У пунктах 1 та 2 вказуються прізвище, ім’я та по батькові, адреса реєстрації особи, яка подає декларацію (тобто особи, яка зазначена у заяві - власник житла на якого відкрито особовий рахунок по сплаті житлово-комунальних послуг). 
У пункті 3 заповнюються дані (прізвище, ім`я, по батькові, ступінь родинного зв`язку, дата народження, ідентифікаційний номер) про всіх осіб, які зареєстровані у житловому приміщенні згідно з паспортом, а також членів їхніх сімей (дружина, чоловік, неповнолітні діти), які зареєстровані за іншою адресою. 
У графі "ступінь родинного зв`язку” вказується родинний зв`язок всіх осіб, які зареєстровані на даній житловій площі, по відношенню до заявника (дружина, чоловік, неповнолітні діти).
У разі, якщо будь-хто з членів сім’ї зареєстрований окремо, в графі "Примітки” робиться відповідний запис – "зареєстрований окремо”.
Якщо повнолітні діти зареєстровані окремою то їх не потрібно зазначати у заяві та декларації.


Розділ ІІ. Всі види доходів осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку, за період з____20__р. до ____ 20__р.

Період, за який подаються доходи, визначається залежно від виду субсидії: 
– при зверненні за субсидією на житлово-комунальні послуги доходи подаються за 6 попередніх місяців перед місяцем звернення (наприклад: заява подана 12.10.2010 року – доходи подаються за період з 01.04.2010 по 30.09.2010 рік); 
– при зверненні за субсидією на тверде паливо подаються доходи за попередній календарний рік (наприклад: заява подана 12.10.2010 року – доходи подаються за період з 01.01.2009 по 31.12.2009 рік).
У даному розділі зазначаються прізвище, ініціали; вид доходу (заробітна плата, пенсія тощо); розмір доходу (в гривнях) та джерело доходу (назва підприємства, організації).
Якщо особа не працює, робиться відповідна відмітка в графі "вид доходу” – "не працює” (на підставі трудової книжки).
Доходом сім`ї вважається: пенсія, стипендія, заробітна плата, одержані аліменти, допомога по безробіттю, дохід від підприємницької діяльності, а також дохід від земельної частки (паю), зданого в оренду, інші доходи, які мають систематичний характер або підлягають оподаткуванню.
Звертаємо увагу на те, що всі задекларовані види доходів (окрім розміру пенсії, яка виплачується через органи Пенсійного фонду, та розміру допомоги, яка призначена органами праці та соціального захисту населення) підтверджуються відповідними довідками.


Розділ ІІІ. Відомості про інші житлові приміщення, що перебувають у власності або володінні зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб 
та членів їхніх сімей, що проживають окремо.

У разі, якщо у власності зареєстрованих осіб та членів їхньої сім`ї (дружина, чоловік, неповнолітні діти) є інша квартира, житловий будинок або частина будинку чи квартири, то заповнюються прізвище та ініціали особи, у власності якої вони знаходяться. 
Також необхідно вказати загальну площу приміщення (кв.м), кількість зареєстрованих осіб та адресу.
Дані зазначаються відповідно до свідоцтва про право власності на житло, свідоцтва про спадщину, договору дарування, договору купівлі-продажу квартири або будинку тощо.
Звертаємо увагу на те, що в даному розділі зазначаються ті особи, які вказані в розділі 1 "Загальні відомості”, пункт 3.


Розділ ІV. Кількість транспортних засобів, які зареєстровані в установленому порядку та перебувають у власності або володінні зареєстрованих у житловому 

приміщенні/будинку осіб та членів їхніх сімей, що проживають окремо (дружини, чоловіка, неповнолітніх дітей), крім автомобілів, отриманих через органи праці 
та соціального захисту населення.
Вказується кількість транспортних засобів (автомашин, автобусів, мотоциклів, тракторів та ін.), які належать особам, зареєстрованим у житловому приміщенні (будинку), на яке оформлюється субсидія, а також членам їхніх сімей (дружина, чоловік, неповнолітні діти), що проживають та зареєстровані за іншою адресою. У загальну кількість транспортних засобів не враховуються автомобілі, які отримані через органи праці та соціального захисту населення.
Звертаємо увагу на те, що в даному розділі зазначаються ті особи, які вказані в розділі 1 "Загальні відомості”, пункт 3.


Розділ V. Відомості про земельні ділянки, що перебувають у власності або володінні (користуванні) зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.

У зазначеному розділі необхідно вказати прізвище та ініціали особи, яка зареєстрована з Вами у житловому приміщенні та має у власності або володінні (користуванні) земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства, площа якої перевищує 0,06 га, або земельну ділянку, надану для ведення городництва, сінокосіння, випасання худоби, а також земельний пай.
При цьому зазначити площу земельної ділянки та її цільове призначення (сінокосіння, випасання худоби, ведення особистого селянського господарства та ін.).
Якщо особа має у власності або володінні (користуванні) є земельний пай, то необхідно зазначити, чи здана вона в оренду, чи перебуває в користуванні сільськогосподарських підприємств.


Розділ VI. Відомості про витрати на придбання товарів довгострокового вжитку, майна, оплату послуг, які здійснені протягом 12 місяців 
перед зверненням за субсидіями.

У разі, якщо Вами або зареєстрованими з Вами особами протягом 12 місяців перед зверненням за субсидіями зроблено значні покупки або оплачені послуги, необхідно зазначити прізвище та ініціали особи, яка понесла затрати, та вказати назву придбаного майна (отриманої послуги), їх вартість та дату здійснення покупки (оплати послуг).
Вказуються витрати, які перевищують 10-кратну величину прожиткового мінімуму для осіб.
Станом на 01.10.2010 року десятикратна величина прожиткового мінімуму становить: 
для працездатних осіб – 9070 грн; 
для пенсіонерів, інвалідів – 7230 грн; 
для дітей віком до 6 років – 7870 грн; 
для дітей віком від 6 до 18 років – 9410 грн.
До витрат належать: придбання земельної ділянки; квартири або будинку; транспортного засобу (автомобіля, автобуса, мотоцикла тощо); будівельних матеріалів; інше майно та товари довгострокового вжитку; оплата ремонту квартири (будинку) або транспортного засобу; оплата за навчання та ін.
У кінці заяви ставиться дата її заповнення (наприклад: 20.10.2010).
Достовірність відомостей про доходи та майновий стан, викладених в декларації, підтверджується підписом особи, яка її подає.

 

 

Категорія: Соціальна інформація | Додав: Devil_Sinclair (03.12.2010)
Переглядів: 1001 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі мають право тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Inversor Studio © 2024